خبرنامه

a

asa


سینا

شما در صورت انتخاب یکی از پلن های وب سایت ارزان بانی سایت دارای یک سایت کاربردی و زیبا خواهید شد. بعد از گذشت مدت زمان اندکی، افرادی که در اینترنت به دنبال خدمات شما می گردند، سایت شما را خواهند یافت و مشتری شما خواهند شد. ضمنا هر زمان که بخواهید می توانید سایت خود را به نسخه های حرفه تر و حتی فروشگاه اینترنتی ارتقا دهید و تنها اختلاف هزینه پرداخت شده را بپردازید. 
با داشتن یک سایت، نام شما روز به روز دارای ارزش بیشتری خواهد شد.شما در صورت انتخاب یکی از پلن های وب سایت ارزان بانی سایت دارای یک سایت کاربردی و زیبا خواهید شد. بعد از گذشت مدت زمان اندکی، افرادی که در اینترنت به دنبال خدمات شما می گردند، سایت شما را خواهند یافت و مشتری شما خواهند شد. ضمنا هر زمان که بخواهید می توانید سایت خود را به نسخه های حرفه تر و حتی فروشگاه اینترنتی ارتقا دهید و تنها اختلاف هزینه پرداخت شده را بپردازید. 
با داشتن یک سایت، نام شما روز به روز دارای ارزش بیشتری خواهد شد.


مدل ساعت دیواری جدید و مدرن با طراحی خلاقانه و بسیار شیک

مدل ساعت دیواری جدید و مدرن با طراحی خلاقانه و بسیار شیک

معمولا افرادی که بدنبال مدل ساعت دیواری جدید هستند علاوه بر قابلیت ها و کارایی آنها توجه زیادی هم به استایل و طراحی مدل های موجود در بازار می کنند. البته امروزه افرادی وجود دارند که معتقدند ساعت های دیواری و استاندارد کم کم در حال محو شدن هستند زیرا بهرحال در هر خانه ای می توان موبایل یا کامپیوتری پیدا کرد که ساعت دقیق را نشان بدهد بعلاوه دیگر نیازی نیست به جلو و عقب کشیدن ساعت ها فکر کنید چرا که آنها به طور خودکار این کار را برای شما انجام می دهند. اما ساعت های دیواری فقط جنبه کاربردی ندارند بلکه از لحاظ دکوری و زیبایی نیز تاثیر بسزایی بروی دکوراسیون و چیدمان خانه خواهند گذاشت. برای مثال ساعت های دست ساز قدیمی که اغلب در خانه پدربزرگ ها و مادربزرگ ها وجود دارند یکی از مواردی هستند که با گذر زمان به هیچ عنوان ارزش و زیبایی خود را از دست نخواهند داد.

ساعت هایی که در این مطلب با آنها آشنا خواهید شد هر کدام از طرحی تک و یگانه ای برخوردار هستند، از طرح های سرگرم کننده ای مانند ماهی تابه که در آشپزخانه نصب می شوند گرفته تا مدل های لوکس مدرن که هویت مشخصی از دوره بخصوصی دارند، همگی چهره ای جذاب، سرگرم کننده و حتی برجسته در دکوراسیون داخلی منزل بوجود می آورند. ساعت هایی که در زیر با آنها آشنا خواهید شد چیزی بیشتر از یک اطلاع دهنده برای زمانی که صبح دیر از خواب بیدار شده اید عمل خواهند کرد، هدف اصلی از طراحی آنها اضافه کردن یک شیء پیچیده یا ساده و سرگرم کننده به دکوراسیون خانه است تا حتی اگر برای چند ثانیه هم که شده نگاه افراد مختلف را به خود معطوف کنند و گذر سریع زمان را به آنها نشان دهند


مدل های جدید لیوان و ماگ زیبا و کاربردی با طراحی خلاقانه

مدل های جدید لیوان و ماگ زیبا و کاربردی با طراحی خلاقانه

اگر شما هم از جمله افردای هستید که در طول روز زیاد چای یا قهوه می نوشید احتمالا علاقه زیادی به خرید و در اختیار داشتن مدل های جدید لیوان و ماگ های متعدد خواهید داشت! یک لیوان کثیف و لکه دار معمولا شما را از دریافت کردن کافئین رزوانه مورد نیاز بدنتان منع می کند، اما باید هر روز را با تازگی و نشاط آغاز کنید. مدل هایی که در شکل های زیر با آنها آشنا خواهید شد هر کدام از طرح هایی خلاقانه و یگانه استفاده می کنند طوریکه به سختی می توان مدل مد نظر را مشخص کرد. بعضی از این لیوان ها طرحی شاد و کمی بچگانه دارند و بعضی دیگر ساده، اما شیک و زیبا هستند. اگر بدنبال اضافه کردن ست های جدید و متنوع لیوان برای کالکشن ظروف خود هستید می توانید با نگاه کردن به مدل های جذاب، دوست داشتنی و شیک زیر، آنچه مد نظرتان هست را براحتی پیدا کنید.
ست های مختلف لیوان را می توانید برای مکان های مختلف استفاده کنید مثلا برای اداره و محیط کارتان یک نوع لیوان مخصوص و برای منزلتان نوع دیگری را خریداری کنید تا هم روزهایتان را با انرژی بیشتر آغاز کنید و هم از نوشیدن چای و قهوه در لیوان های شیک و زیبای خود لذت ببرید. حتی اگر علاقمند به سبک های مختلف طراحی مانند مدرن و کلاسیک هستید یا اگر به برخی مناطق جغرافیایی با ویژگی های فرهنگی منحصر بفرد علاقمند هستید بازهم می توانید مدل های مد نظر خود را در شکل های زیر پیدا کنید


آشنایی با نمونه های شیک دکوراسیون داخلی ساده و راحت

آشنایی با نمونه های شیک دکوراسیون داخلی ساده و راحت

اگر شما هم دوست دارید یک زندگی راحت و آرام داشته باشید، اولین قدمی که باید بردارید ایجاد یک فضای راحت و گرم و نرم است. خانه هایی که در این مطلب با آنها آشنا خواهیم شد از دکوراسیون داخلی ساده و بسیار راحتی استفاده می کنند بطوریکه بیننده با یک نگاه به آنها سریعا به نوعی آرامش درونی می رسد. طراحان در تزیین این خانه از عناصری شیک، مدرن و ساده استفاده کرده اند اما نه در حدی که بشود آنها را مینیمالیستی بحساب آورد ولی در عین حال دکوراسیون داخلی خانه را بدور از هر گونه شلوغی و اغراق نشان می دهند. اما همانطور که گفتیم هدف اول و اصلی طراحی چنین مکان هایی ایجاد محیطی راحت، آرامش بخش و همچنین شیک و به روز بوده است، به همین خاطر این خانه ها در عین زیبایی، کاربردی و راحت نیز هستند.

همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید نوعی احساس رضایت در نگاه به این عکس به بیننده منتقل می شود و همین دلیل آنرا ویژه و منحصربفرد می کند. استفاده از رنگ خنثی تقریبا ماسه ای، کنتراست بسیار زیبایی با رنگ فیروزه ای مبل ها ایجاد کرده ترکیبی که ما را دقیقا به یاد غروب آفتاب در کنار ساحال دریا می اندازد


لوازم دکوری منزل به شکل پرنده مناسب تمامی اتاق ها

لوازم دکوری منزل به شکل پرنده مناسب تمامی اتاق ها

استفاده از موضوع و مفهوم پرندگان بعنوان لوازم دکوری منزل تاریخ دور و دراز و البته رنگارنگی دارد، از نقاشی های کهن درون غارهای انسان های نخستین گرفته تا کاغذ دیواری های کلاسیک ویکتوریایی، تماما اثبات کننده اهمیت، قدمت و توجه زیاد انسان به موضوع پرندگان است. این حیوانات زیبا در مبحث طراحی داخلی جایگاه بسیار ویژه ای دارند و برای مدت زمان مدیدی زینت بخش بسیاری از دکوراسیون ها بوده اند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم در این مطلب به معرفی تعدادی از زیباترین دکوری های منزل با موضوع پرندگان در سرتاسر دنیا بپردازیم که در انواع شکل ها، رنگ ها و سایزها طراحی و ساخته شده اند. البته بعضی از این لوازم دکوری در کنار دکوری بودن، کاربردی نیز هستند و برای خانه دارها به یک ابزار مناسب و سودمند تبدیل می شوند.

جغدها همواره محضر نمادهایی همچون دانایی، زیبایی، امنیت، بینش و رمز و راز بوده اند اما این پرنده زیبا برای افرادی که علاقه زیادی به آنها دارند ارزش دیگری خواهد داشت که البته برای بسیاری غیرقابل دسترس است. مدلی که در زیر مشاهده می کنید شکلی شبیه به مدل های واقعی دارد و طوری طراحی شده که شخصیت بزرگ این پرنده را نشان بدهد. هر کدام از این جغدها ۱۰ سانتی متر ارتفاع دارند که آنها را برای استفاده در تمامی اتاق های منزل مناسب می کند